Title Image

Öncü Döner

Kurumsal

Konuklarımıza,

ÖNCÜ DÖNER'İ TAKDİM EDERİZ...

Markalaşma hikayesinin başlangıç tarihi olan 2010 tarihinden bu yana, İskenderun usulü tavuk dürüm ve diğer lezzet seçenekleriyle gıda sektörünün dinamiklerini değiştiren Öncü Döner, Anadolu’nun dünyaya armağan ettiği misafirperverlik, güler yüz, samimiyet gibi pek çok değeri yaşatan markaların başında gelmektedir.

Hasan Şahin önderliğinde marka serüvenini Amasya’da başlatan Öncü Döner; Çankırı, Sivas, Giresun, Kırıkkale, Ankara, Kütahya, Düzce, İstanbul, Afyon, Manisa, Kayseri, Bilecik şubelerini de bünyesine katarak, ülke çapında markalaşma yolunda ciddi adımlar atmıştır.

Türkiye’nin en değerli lokasyonunda, misafirlerinin kalbinde konumlanan Öncü Döner; mesleki tecrübesi, nitelikli ekibi, lezzet saklı tarifleri, hizmet ve ürün kalitesiyle farklılaşmaya devam etmektedir.

İnsan odaklı yaklaşımıyla % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen marka, kurulduğu günden bu güne sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek; hijyenik ve lezzetli ürünleriyle milyonlarca insanı ağırlamanın gururunu yaşamaktadır.

BAŞTAN SONA LEZZET

İskenderun yöresinin usullerinden esinlenerek geliştirilen Öncü lezzetleri yine yöreye özgü lavaşlarla servis edilmektedir.

Katkı maddesi kullanılmadan elde edilen lezzetli soslar, ustalarımız tarafından günlük olarak hazırlanmaktadır.

Ekibimiz porsiyonları titizlikle hazırlayıp, kısa zamanda servis etmektedir.

Sıcak lavaşından patatesine, turşusundan etine, hızlı servisinden sunum stiline kadar her aşamada farkını ortaya koyan Öncü lezzetleri, damaklarda iz bırakan anlar yaratmaktadır.

Mutlu müşteri prensibini benimseyen Öncü Döner, güler yüzlü hizmet anlayışıyla her gün binlerce insanı “yine bekleriz” diye uğurlamaktadır.

Sayfamıza da yine bekleriz.

Öncü Döner

KALİTE BELGELERİMİZ

Öncü Döner

BESİN DEĞERLERİ

Öncü Döner

FRANCHISE BAŞVURU FORMU